Декларації працівників Любарської районної ради за 2015 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Кучера І.П., голови районної ради.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Рогальської Л.М., заступника голови районної ради.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Біленького А.С., керуючого справами виконавчого апарату районної ради.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Залужної С.М., головного бухгалтера виконавчого апарату районної ради.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Сороки А.Г., начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища району виконавчого апарату районної ради.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Мельника О.В., начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Мельник Н.Г., головного спеціаліста з питань зв'язків з територіальними громадами, органами місцевого самоврядування і влади організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Вашкевич Л.І., головного спеціаліста з питань роботи із зверненнями громадян та діловодства виконавчого апарату районної ради.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Бажанової Л.В., головного спеціаліста виконавчого апарату районної ради з юридичних питань.

Ви тут: Головна Документи 6. Публічні документи Декларації працівників Любарської районної ради за 2015 рік