№ 36 Про умови оплати праці голови та заступника голови районної ради на 2016 рік

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ  
ЛЮБАРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ

Третя  сесія                                                                     VII скликання 

Від 22.01.2016  № 36

Про умови оплати праці голови
та заступника голови районної ради
на 2016 рік

         Керуючись п.4 ст.43 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні», ст..ст.14,15,21 Закону України  «Про службу в органах  місцевого самоврядування», відповідно Постанов Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р №268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці  працівників апарату органів виконавчої влади,органів прокуратури  судів та інших органів», від 09.12.2015р №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати,особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», районна рада

 ВИРІШИЛА:
1. Проводити  виплату посадового окладу, надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування, надбавки за вислугу років голови та заступника голови районної ради у розмірах визначених вище вказаними нормативними документами.
2. В межах видатків передбачених у районному бюджеті на утримання виконавчого апарату районної ради на 2016 рік, врахувавши  Регламент роботи районної ради, затверджений  II сесією VII скликання районної ради від 23.12.2015р №10, встановити надбавку за виконання особливо важливої роботи:
- голові районної ради Кучеру  Ігорю Петровичу – 50  відсотків посадового окладу, з урахуванням надбавки за 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування  та вислугу років;
- заступнику голови районної ради  Рогальській Людмилі Миколаївні – 30   відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.
3. Здійснювати преміювання голови та заступника голови районної ради у розмірі  10 відсотків посадового окладу  при економії фонду оплати праці , за окремим розпорядженням голови районної ради.
4. Виплачувати голові та заступнику голови районної ради матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах затверджених видатків на оплату праці.
5. Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету і комунальної власності.

                                       Голова  ради                                 І.П.Кучер             

Ви тут: Головна Документи 2. Рішення ІІІ сесія № 36 Про умови оплати праці голови та заступника голови районної ради на 2016 рік