Новини

Засідання комісії з питань бюджету та комунальної власності

1801180218031804180518061807180818091810

18 лютого 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності. Для розгляду на комісію було винесено п’ять питань: 

1.Про готовність КНП «Любарська центральна районна лікарня» до другого етапу медичної реформи. 

2.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету      за IV квартал 2019 року.

3. Про розподіл вільних залишків коштів районного бюджету.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. 

  1. 5.Про надання дозволу відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації на передачу основних засобів. 

     Одне із пріоритетних питань сьогодення для вирішення депутатським корпусом Любарської районної ради є реформування вторинної ланки медицини Любарської ЦРЛ. Про стан реформування центральної районної лікарні інформував головний лікар Рудніцький Я.Л.    

     Але разом з тим, головний лікар вказав, що існує проблема недофінансування медичної галузі на І квартал 2020 року, а також залишається проблемою придбання обладнання для центральної районної лікарні, що є необхідною умовою для укладання з 01.04.20р договорів Національною службою здоров’я України. А тому, депутати районної ради активно надавали пропозиції як зберегти все що маємо для громади Любарщини при формуванні вторинної ланки.

       Не простим стояло питання як раціонально розділити кошти вільних залишків районного бюджету по усіх галузях для подальшої їх діяльності на 2020 рік. Але майже однозначно депутатами було прийнято рішення, що більша частина коштів повинна відійти для фінансування та підтримки найбільш соціально важливого об’єкта. Таким чином, сприяти подальшому проведенню реформування вторинної ланки центральної районної лікарні.

 Заступник голови Любарської районної  ради  Л. М. Рогальська

  

Проведення урочистостей та покладання квітів з нагоди 31 річниці виведення військ з Афганістану

19011902190319041905

15 лютого - день вшанування учасників бойових дій на території інших  держав та річниця виведення військ з Афганістану.

Вітаємо  з цією пам'ятною датою Вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю вкриті бойовою славою, вітаємо ваших рідних та близьких, які, незважаючи ні на що, в цей час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

Низький уклін Вам, миротворці. Хай затишок, добро, і шана оточують вас скрізь.

Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!

Заступник голови Любарської районної ради Л. М. Рогальська

Про скликання двадцять восьмої сесії районної ради

trizyb1

 

Україна
ЛЮБАРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ
 

Від 13.02.20   № 1
Про скликання двадцять
восьмої сесії районної ради 

     Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять восьму сесію районної ради VII скликання 04 березня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради.
        На розгляд сесії внести питання
1.Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Любарського району за 2019 рік.
2.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за ІV квартал 2019 року.
3.Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
4.Про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації.
5.Про Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операцій об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників АТО та ООС, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО та ООС, які прибули на територію Любарського району у 2020 році.
6.Питання комунальної власності.
7.Різне.                   

          На пленарне засідання районної ради запросити депутата обласної ради-представника від району, голову районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників окремих підприємств та організацій, представників засобів масової інформації. 

                         Голова районної ради                             І.П.Кучер

Пенсійний фонд інформує

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ    

До відома фізичних осіб-підприємців! 

     Законом України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” передбачається збільшення показників мінімальної заробітної плати з 1 січня 2020 року. У свою чергу, це спричиняє зміну мінімальної та максимальної сум єдиного соціального внеску, які необхідно платити фізичним особам-підприємцям “за себе”. Тобто, мінімальна сума ЄСВ, яку підприємці, що перебувають на загальній та спрощеній системі оподаткування, мають сплачувати у розрахунку на місяць з січня 2020 року, становитиме 1039,06 грн. (4723х22%).
     Максимальний розмір ЄСВ у 2020 році становитиме 15585,90 грн. (4723х15х22%). Таку суму ЄСВ має сплатити підприємець у разі, якщо сума отриманого ним доходу (чистого доходу) у розрахунку на місяць складе 70845 грн. і більше. Зміна розміру мінімальної заробітної плати у 2020 році Законом України “Про Про Державний бюджет України на 2020 рік” не передбачена. Отже, мінімальна та максимальна суми, в межах яких підприємці платитимуть “за себе” ЄСВ протягом 2020 року, не будуть змінюватись.
       Вперше у такому розмірі фізособи-підприємці сплачують ЄСВ “за себе” за підсумками I кварталу 2020 року до 20 квітня 2020 року. Водночас, ЄСВ необхідно сплачувати незалежно від того, здійснюється підприємницька діяльність чи ні. Виняток складають пенсіонери за віком та особи з інвалідністю.
       Граничний термін сплати єдиного внеску за IV квартал 2019 року - 19 січня 2020 року, а термін подачі звітності за 2019 рік — до 09 лютого 2020 року.
Нагадуємо, що несплата або несвоєчасна сплата єдиного соціального внеску призведе до незарахування Вам страхового стажу, необхідного для призначення пенсії та інших соціальних виплат!

Любарська районна рада інформує

21.01.2020 року відбудеться прийом громадян головою Любарської районної ради у Новочорторийській сільській раді з 10.00 по 12.00 годину.

з 13.00 по 15.00 відбудеться прийом громадян головою районної ради в Старочорторийській сільській раді.

14 січня робоча нарада при голові Любарської районної ради

171172

РОБОЧА НАРАДА

У день Старого Нового року 14 січня голова райради І. П. Кучер, проаналізувавши питання, з якими найчастіше звертаються громадяни, ініціював робочу зустріч очільників та секретарів сільських рад району з місцевими керівниками соцзахисту, міграційної служби, відділу державної реєстрації актів цивільного стану, нотаріусом, юристом, головним землевпорядником району.
Зокрема, Г.В.Уманець роз’яснила ситуацію з субсидіями. Галина Володимирівна звернулась до очільників сільських рад, щоб ті своєчасно інформували УПССП РДА про зміни складу сімей їх громадян, а також нагадала про те, що субсидія передбачена і на тверде паливо, але потрібні відповідні довідки, про те, що в будинку є пічне опалення або котел на дрова.
   Л.А.Зубко – завідуюча Любарським районним сектором міграційної служби звернула увагу присутніх на актуальних помилках, які допускають держслужбовці під час заповнення декларацій. Зокрема, обов’язковим є внесення у декларацію унікального номера закордонного паспорта. Також Людмила Андріївна нагадала про обов’язкове дотримання терміну вклеювання фото в паспорт у 25- і 45-річному віці (якщо місячний термін збіг з дня народження, доведеться оформляти не безкоштовний біометричний паспорт). Багато часу зайняли роз’яснення, що до питань оформлення спадщини, передачі землі у власність, та відповіді на конкретні ситуації по окремих сільських радах, які надали приватний нотаріус В.М. Соляр та начальник відділу Держгеокадастру у Любарському районі М.В.Дейнека. Керуючись основними статтями відповідних законів Віталій Миколайович та Михайло Васильович озброїли присутніх необхідною інформацією, аби вони не приймали на місцях помилкових рішень.
   Н.М. Мартинюк – в.о. начальника Державної реєстрації актів цивільного стану розповіла про основні послуги, які надає відділ та ознайомила про внесення змін до чинного законодавства про реєстрацію актів цивільного стану, зокрема: реєстрація новонароджених дітей на третій день у пологовому будинку (за бажанням батьків). Надія Миколаївна сповістила невтішну статистику: у минулому році всього народилось в районі 173 дитини, зафіксовано 422 смертей, шлюб уклали 100 пар, а розірвали 57 – за рішенням суду і 17 – у відділі ДРАЦС.
   А також, подякувала депутатам районної ради Коколюк Л. М., Рогальській Л. М. за допомогу в здійсненні часткового ремонту відділу реєстрації актів цивільного стану.
Уже кілька років в районі діє безкоштовне Бюро правової допомоги, яке очолює О.К.Зубко. До бюро в минулому році звернулись за юридичною консультацією 600 громадян, для пільгової категорії громадян було складено 40 позивних заяв, 25 осіб пільгової категорії скористались послугами безкоштовних адвокатів. Тож якщо ви потребуєте правової допомоги телефонуйте: 096-826-65-17 (Олена Костянтинівна).
   На завершення наради Ігор Петрович звернувся до сільських голів з чисто людським проханням, щоб жодне поховання односельчан не обходилось без їх участі (хоч ця процедура не входить у обов’язки очільників сільських рад).
     Про те, що такого роду наради є корисними і така співпраця допомагає у вирішенні будь-яких питань, з якими до влади на місцях звертаються громадяни, погодились всі учасники зібрання. 

Заступник голови районної ради                             Л. М. Рогальська

До уваги платників податків, зборів та інших платежів до бюджету

trizyb1

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
                 У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЛЮБАРСЬКОМУ РАЙОНІ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул Незалежності, 40. смт.Любар, Житомирської області 13100 тел. 2-21-30 факс. 2-15-55

Управління Державної казначейської служби України у Любарському районі Житомирській області повідомляє, що з 01.01.2020 у Державній казначейській службі України (далі – Казначейство) введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету (далі – рахунки за надходженнями), відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Інформація про «нові» реквізити рахунків за надходженнями опубліковано на Веб – порталі Державної казначейської служби України за адресою: www.treasury.gov.ua. 

Начальник                                                                       Микола НАЗАРЕВИЧ

 

 

 

 

Тетяна Мельник 2-21-30                    

Привітання з Різдвяними святами

фото2

Перерахунок пенсій з 01 грудня 2019 року

Зсилання на документ

Дочірні категорії

Ви тут: Головна Новини