Новини

Пенсійний фонд. Важлива інформація!

       11 березня, Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Документ передбачає запровадження  карантину з 12 березня до3 квітня 2020 року на усій території України. Терміни карантину можуть бути змінені в залежності від епідемологічної ситуації в країні. 

Любарський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області ПОВІДОМЛЯЄ про можливість вирішити більшість питань без особистих візитів до сервісних центрів скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України, зокрема:
- подати заяву про призначення пенсії в “один дотик”;
- отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);
- перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);
- провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;
- подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;
- подати звернення (пропозицію тощо);
- активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПИТАНЬ, ПРОПОНУЄМО ТЕЛЕФОНУВАТИ
ДО ЛЮБАРСЬКОГО ВІДДІЛУ ОБСЛУГОВУВАННЯ               ГРОМАДЯН (СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ)

                              (04147) 2-36-22   (098) 45-50-627
                              (097)6404294     (067)6619662
                              (067)4213682

Любарський РВК інформує

Шановні жителі Любарського району!

В зв’язку з поширенням короновірусної інфекції на території України, в Любарському районному військовому комісаріаті проводиться набір військовозобов’язаних та резервістів, які погоджуютться приймати участь у здійсненні заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню короновірусної хвороби в межах Любарського району.  Усіх бажаючих просимо звертатися за тел: черговий РВК (04147) 2 35 43, а також: 097-898-3934, 096-719-1909, 098-303-3133.


Коронавірус в Україні: Верховна Рада ввела покарання за порушення карантину

Верховна рада України прийняла за основу і в цілому законопроєкт №3219 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)”, що передбачає штрафи за порушення карантину. Більш детальна інформація за посиланням:

https://4studio.com.ua/novyny/koronavirus-v-ukrayini-verhovna-rada-vvela-pokarannya-za-porushennya-karantynu/

Важливо для кожного!

Світ, Україна і ми маємо великі виклики через оголошену пандемію нового коронавірусу.

Тому маємо адекватно реагувати на ситуацію. Не панікувати, а бути свідомими та відповідальними не лише за себе але й за оточуючих.

В Україні до кінця місяця, запроваджені карантинні заходи, а В Житомирській області з 17 березня, на місяць, оголошено надзвичайну ситуацію. Звертаюсь до усіх жителів Любарщини з великим проханням не нехтуйте правилами профілактики коронавірусу, поки не пізно, легше попередити хворобу ніж лікувати.

Звертаюсь до батьків – віші діти повинні бути вдома, а не в місцях масового скупчення людей. Дорослим також необхідно уникати людних місць, тільки відвідування роботи і за необхідності покупка продуктів харчування та ліків.

Звертаюсь до роботодавців – з розумінням поставитись до працівників, в кого є діти дошкільного віку. Переглянути графіки роботи, по можливості надати відпустки, організувати дистанційні форми роботи.

Закликаю бізнес та підприємців – на період карантину призупинити роботу усіх розважальних, спортивних, культурних закладів. Я розумію, що це важкий крок для вас. Але це світовий досвід у стримуванні поширення коронавірусу.

При перших ознаках распіраторних захворювань слід звернутись до свого сімейного лікаря. В разі його відсутності – телефонуйте 103. В жодному випадку – не їхати до лікаря громадським транспортом, щоб не наражати на небезпеку інших. І ні в якому разі не займайтесь самолікуванням.

Бережіть себе та своїх рідних.

 З повагою голова районної ради                           І. П. Кучер

Вшанування памяті Героїв Небесної Сотні

28012802280328042805

20 лютого вважається днем Героїв Небесної Сотні згідно Указу Президента від 11.02.2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічненням памяті Героїв Небесної Сотні" .

Керівництво району та Любарчани вшанували память Героїв Небесної Сотні заходом-реквієм, в якому взяли участь священники та культ працівники. Захід завершився покладанням квітів до памятка Небесної Сотні, пямятних знаків загинувших учасників АТО та загинувших  в Афганістані.

 

Робота комісії Любарської районної ради

2701270227032704

Засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку, законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

На комісії було розглянуто:
1. Звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку Любарського району на 2019 рік;
2.  Про програму соціальної підтримки учасників АТО та ООС та членів сімей загиблих учасників АТО та ООС, внутрішньопереміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО та ООС, які прибули на територію Любарського району у 2020 році;
3. Про оголошення на території Любарського району "Сезону тиші в місцях розмноження та вирощування потомства дикими тваринами".

Підготувала заступник голови Любарської районної ради Л. М. Рогальська

Засідання комісії з питань бюджету та комунальної власності

1801180218031804180518061807180818091810

18 лютого 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності. Для розгляду на комісію було винесено п’ять питань: 

1.Про готовність КНП «Любарська центральна районна лікарня» до другого етапу медичної реформи. 

2.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету      за IV квартал 2019 року.

3. Про розподіл вільних залишків коштів районного бюджету.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. 

  1. 5.Про надання дозволу відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації на передачу основних засобів. 

     Одне із пріоритетних питань сьогодення для вирішення депутатським корпусом Любарської районної ради є реформування вторинної ланки медицини Любарської ЦРЛ. Про стан реформування центральної районної лікарні інформував головний лікар Рудніцький Я.Л.    

     Але разом з тим, головний лікар вказав, що існує проблема недофінансування медичної галузі на І квартал 2020 року, а також залишається проблемою придбання обладнання для центральної районної лікарні, що є необхідною умовою для укладання з 01.04.20р договорів Національною службою здоров’я України. А тому, депутати районної ради активно надавали пропозиції як зберегти все що маємо для громади Любарщини при формуванні вторинної ланки.

       Не простим стояло питання як раціонально розділити кошти вільних залишків районного бюджету по усіх галузях для подальшої їх діяльності на 2020 рік. Але майже однозначно депутатами було прийнято рішення, що більша частина коштів повинна відійти для фінансування та підтримки найбільш соціально важливого об’єкта. Таким чином, сприяти подальшому проведенню реформування вторинної ланки центральної районної лікарні.

 Заступник голови Любарської районної  ради  Л. М. Рогальська

  

Проведення урочистостей та покладання квітів з нагоди 31 річниці виведення військ з Афганістану

19011902190319041905

15 лютого - день вшанування учасників бойових дій на території інших  держав та річниця виведення військ з Афганістану.

Вітаємо  з цією пам'ятною датою Вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю вкриті бойовою славою, вітаємо ваших рідних та близьких, які, незважаючи ні на що, в цей час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

Низький уклін Вам, миротворці. Хай затишок, добро, і шана оточують вас скрізь.

Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!

Заступник голови Любарської районної ради Л. М. Рогальська

Про скликання двадцять восьмої сесії районної ради

trizyb1

 

Україна
ЛЮБАРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ
 

Від 13.02.20   № 1
Про скликання двадцять
восьмої сесії районної ради 

     Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять восьму сесію районної ради VII скликання 04 березня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради.
        На розгляд сесії внести питання
1.Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Любарського району за 2019 рік.
2.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за ІV квартал 2019 року.
3.Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
4.Про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації.
5.Про Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операцій об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників АТО та ООС, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО та ООС, які прибули на територію Любарського району у 2020 році.
6.Питання комунальної власності.
7.Різне.                   

          На пленарне засідання районної ради запросити депутата обласної ради-представника від району, голову районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників окремих підприємств та організацій, представників засобів масової інформації. 

                         Голова районної ради                             І.П.Кучер

Дочірні категорії

Ви тут: Головна Новини