Новини

Роботодавцям!!!

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИЇ
В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ НФОРМУЄ
ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ, НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ! 

     Обмежувальні заходи, запроваджені на території України внаслідок поширення коронавірусної інфекції, суттєво впливають на фінансовий стан кожної родини. Однак в умовах складної ситуації недопустимо заощаджувати кошти на соціальному та майбутньому пенсійному забезпеченні працівників. Аби забезпечити свої родини найнеобхіднішими засобами для існування, громадяни погоджуються на будь-які умови роботодавця, при цьому втрачаючи можливість користування державними гарантіями, зокрема субсидією, державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім»ям, встрачають страховий стаж. Отримуючи заробітну плату неофіційно, «в конвертах», працівники добровільно позбавляють себе законного права на щорічну відпустку, а у випадку виробничої травми або захворювання – оплати лікарняних листів, отримання страхових виплат тощо.
       Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області звертається до роботодавців, які продовжують працювати у ці важкі часи у сфері торгівлі, мережі аптек, інтернет-магазинів, інших сферах діяльності, не забувати про відповідальність за долю своїх працівників та забезпечувати їм належний соціальний захист.

Пенсійний фонд повідомляє

Про підвищення пенсій з 1 травня 2020 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від  1 квітня 2020 року №251 „Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році”, з      1 травня поточного року Головним управлінням Пенсійного фонду України в області проведено перерахунок пенсій із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, в розмірі 1,11.
Перерахунок пенсій проведено для осіб, які отримують пенсії, призначені згідно із законами:
– “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;
– “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (з числа військовослужбовців строкової служби);
– “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (які отримують пенсію у розмірі відшкодування фактичних збитків).
Розмір підвищення в результаті перерахунку не може бути менше            100 гривень.
Також до 2100 грн підвищено розмір пенсійних виплат одержувачів пенсій, призначених згідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, які набули необхідного страхового стажу (35 років чоловіки та 30 років жінки).
Перерахунок пенсій проведено автоматично (без особистих звернень) 314,6 тис. пенсіонерів або 90 % від загальної чисельності цивільних пенсіонерів. Розмір пенсій підвищено 262,8 тис. осіб. Середній розмір підвищення – 195,45 гривень.
Розподіл пенсіонерів за діапазонами підвищення пенсій наступний:
до 100 грн –  148 392 осіб;
від 100,01 грн  до 400 грн –  92 653 осіб;
від 400,01 грн  до 500 грн –  10 404 осіб;
від 500,01 грн  до 1000 грн –  10 180 осіб;
понад 1000,00 грн –  1 126 осіб.
На підвищення пенсійних виплат додатково спрямовано 51,4 млн грн.
Виплата проіндексованих пенсій проводиться з 4 травня 2020 року у встановлені пенсіонерам дати виплат шляхом зарахування на рахунки в банках або через АТ “Укрпошта”.


Начальник Головного управління
  Пенсійного фонду України
в Житомирській області                                               І. ЗАІНЧКОВСЬКИЙ

Вітання до дня перемоги

0705

Про скликання позачергової двадцять дев’ятої сесії районної ради

trizyb1

Україна
ЛЮБАРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ 

Від 22.04.2020р № 3
Про скликання позачергової
двадцять дев’ятої сесії районної
ради

         Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову двадцять дев’яту сесію районної ради VІІ скликання 24 квітня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради.
          На розгляд сесії внести питання:
1.Про затвердження Програми протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами в районі на 2020-2021 роки.
2.Про Програму розвитку Любарської ДПІ Бердичівського управління Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2020-2022 роки.
3.Звіт про виконання районного бюджету за 1 квартал 2020 року.
4.Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
5.Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
         На пленарне засідання районної ради запросити голову районної державної адміністрації. 

             Голова районної ради                                   І.П.Кучер

 

Привітання з Великоднем

1704

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ ! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  світлого свята – Воскресіння Христового !
Нехай це славне і величне свято стане для всіх нас приводом для особливої радості, зосередження і осмислення свого життя, поштовхом для виправлення і духовного оновлення.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, родинного благополуччя,затишку, добра і достатку, Божої благодаті та Пасхальної радості.
Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.
ХРИСТОС ВОСКРЕС !

З повагою

Голова Любарської районної ради                              І. П. Кучер

Про підвищення пенсій

 Про підвищення  пенсій з 1 квітня 2020 року особам, яким виповнилося 80 років і більше

 Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 №251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” з 1 квітня 2020 року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років і більше, у яких щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, інших доплат до пенсій, не перевищує розміру середньої заробітної плати за 2019 рік – 9 205 гривень, встановлено щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі до  500 гривень.
        Тим пенсіонерам, кому 80 років виповниться після 1 квітня 2020 року, щомісячна компенсація буде встановлюватись з дати досягнення такого віку.
Пенсіонерам віком старше 80 років, які мають страховий стаж не менше  25 років чоловіки або 20 років жінки, розмір пенсії встановлено не нижче 2 600 гривень.
Компенсаційну виплату встановлено 48866 пенсіонерам віком 80 років і старше. В середньому пенсії даної  категорії  зросли  на  528 грн.
Зокрема, підвищення в розмірі 500 грн отримали 40,9 тис. осіб віком 80 років і старше, понад  500  грн. – 7,8 тис. осіб, до  500 грн. - 201 особа.
Виплату перерахованих пенсій, компенсацій, грошової допомоги даній категорії громадян  розпочато з 7 квітня поточного року.
Пенсіонери, дата виплати пенсій яких встановлена 4-6 число, отримують доплату додатковими відомостями.
На підвищення зазначених пенсійних виплат додатково спрямовано   25,8 млн грн.
Про виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1 000 гривень
Також Пенсійному фонду України доручено у квітні 2020 року забезпечити проведення виплати одноразової грошової допомоги у сумі  1 000 гривень пенсіонерам, пенсійна виплата яких, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує     5 000 гривень.
Кошти будуть зараховані автоматично, без звернень пенсіонерів. Виплату буде розпочато після виділення коштів з Державного бюджету. Гроші на особисті банківські картки зарахують невідкладно. АТ «Укрпошта» забезпечить доставку коштів пенсіонерам додому протягом  5 днів.
Про індексацію пенсій у 2020 році
Крім того, на виконання вищезазначеної постанови з 1 травня 2020 року буде проведена індексація пенсій.
У 2020 році перерахунок пенсій проводиться із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, який враховується для обчислення пенсії, в розмірі 1,11.
У разі, коли розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії не досягне 100 гривень буде встановлена доплата до пенсії в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру, яка враховується під час подальших перерахунків пенсії.
Установлено, що з 1 травня 2020 року розмір пенсійної виплати після перерахунку для пенсіонерів, які мають страховий стаж не менше 35 років для чоловіків та 30 років для жінок, не може бути нижче 2 100 гривень.

Про дистанційні послуги ПФУ

Пенсійний фонд України задля убезпечення населення в умовах карантину закликає максимально користуватись послугами дистанційно
       Залишаючись вдома, Ви можете отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів до сервісних ценртів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua
На вебпорталі електронних послуг Фонду є можливість:
 - отримати довідки із підтверджуючим QR-кодом про розмір пенсій, страховий стаж, заробітну плату й сплачені внески;
 - подати заяву на призначення пенсій за принципом “одне відвідування”, що передбачає подання документів для призначення пенсій виключно  в електронному вигляді;
 -  подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб (наприклад, дані паспорту, адреси проживання);
 -  подати звернення (заяву, скаргу, пропозицію);
 - активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).
Крім того, сервіси Пенсійного фонду України:
 - “Електронна трудова книжка” дає змогу переглянути відомості про трудову діяльність;
 - “Пенсійний калькулятор” допоможе зробити прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком.
      Для полегшення доступу до електронних сервісів вебпорталу створено мобільний додаток “Пенсійний фонд”. З мобільних пристроїв (смартфону чи планшету) є можливість подати документи для призначення або перерахунку пенсії, отримати доступ до електронної пенсійної справи, переглядати та отримувати відомості про сплачені страхові внески, набутий страховий стаж.
УВАГА! Для доступу до вищезазначеного спектру послуг потрібно зареєструватись на вебпорталі за допомогою  кваліфікованого електронного підпису. Для цього, обравши на вебпорталі Пенсійного фонду функцію “вхід”, ви:
       із запропонованого переліку акредитованих центрів сертифікації ключів, вибираєте свій;
       вводите пароль свого електронного кваліфікованого підпису;
       успішно користуєтесь послугами.
Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати
ДО КОНТАКТ-ЦЕНТРУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
0-800-503-753   (044) 281-08-70   (044) 281-08-71
НА НОМЕРИ «ГАРЯЧИХ» ТЕЛЕФОННИХ ЛІНІЙ
ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПФУ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ 
(0412) 24 - 66 – 98        22 – 87 – 05 (для пенсіонерів силових структур)
       Пенсійний фонд ще раз закликає залишатись вдома та не ризикувати своїм здоров’ям та життям.  Бережіть себе – збережете Україну!

Пенсійний фонд. Важлива інформація!

       11 березня, Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Документ передбачає запровадження  карантину з 12 березня до3 квітня 2020 року на усій території України. Терміни карантину можуть бути змінені в залежності від епідемологічної ситуації в країні. 

Любарський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області ПОВІДОМЛЯЄ про можливість вирішити більшість питань без особистих візитів до сервісних центрів скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України, зокрема:
- подати заяву про призначення пенсії в “один дотик”;
- отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);
- перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);
- провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;
- подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;
- подати звернення (пропозицію тощо);
- активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПИТАНЬ, ПРОПОНУЄМО ТЕЛЕФОНУВАТИ
ДО ЛЮБАРСЬКОГО ВІДДІЛУ ОБСЛУГОВУВАННЯ               ГРОМАДЯН (СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ)

                              (04147) 2-36-22   (098) 45-50-627
                              (097)6404294     (067)6619662
                              (067)4213682

Дочірні категорії

Ви тут: Головна Новини