Новини

Розпорядження голови районної ради про скликання двадцять п'ятої сесії районної ради

trizyb1

Україна
ЛЮБАРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ 

Від 02.09.19   №14
Про скликання двадцять
п’ятої сесії районної ради 

     Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять п’яту сесію районної ради VII скликання 27 вересня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради.
        На розгляд сесії внести питання:
1.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за ІІ квартал 2019 року.
2.Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
3.Про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації.
4.Про дотримання на території району норм та положень діючого санітарно-епідеміологічного законодавства.
5.Про хід виконання рішення Х сесії районної ради від 24.03.2017р «Про Програму зайнятості населення Любарського району на 2017-2020 роки».
6.Питання комунальної власності.
7.Різне.                  

          На пленарне засідання районної ради запросити депутата обласної ради-представника від району, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників окремих підприємств та організацій, представників засобів масової інформації. 

                   Голова районної ради                             І.П.Кучер

Пенсія в один дотик

Зсилання на документ

Про організацію конкурсу

Конкурс5Конкурс4Конкурс3Конкурс2Конкурс1

Про право на реабілітаційне лікування

Документ

Оголошення про продовження прийому документів

В зв'язку із помилкою в друкуванні оголошення про проведення конкурсу на право оренди частини приміщення КНП "Любарська центральна районна лікарня" ("Новий день" №30 від 26.07.19 "... стартовий розмір орендної плати за перший місяць оренди становить 204,33 грн.") конкурсна комісія продовжує термвн прийому документів для участі в конкурсі до 20 серпня 2019 року. 

Про оголошення конкурсу оренди частини приміщення

"Конкурсна комісія, утворена розпорядженням голови районної ради від 02.07.19р. №12 оголошує конкурс на право оренди частини поліклінічного відділення  КНП  "Любарська центральна районна лікарня" загальною площею 2,0 кв.м. для встановлення банківського терміналу, який відбудеться 6 серпня 2019 року о 10 годині.

Стартовий розмір орендної за перший місяць оренди 204,33 грн. Основним критерієм для визначення переможця конкурсу є найбільший запропонований розмір орендної плати. Переможець конкурсу відшкодовує вартість експертної оцінки та вартість публікації оголошення.

Прийом документів для участі в конкурсі впродовж 10 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Адреса комісії: 13133, с. Старий Любар, віл. Медична,5 поверх 5, кабінет головного бухгалтера, тел..: 2-14-98

Про перерахунок пенсійних виплат

Зсилання на документ

Про визнання обраним депутатом наступних за черговістю кандидатів у депутати включених до виборчих списків місцевих організацій політичних партій

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
   ЛЮБАРСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ 

ПОСТАНОВА № 19

 

Від 14 червня 2019 року     смт.Любар
     12 год.30 хв. 

Про визнання обраним депутатом наступних за
черговістю кандидатів у депутати включених
до виборчих списків місцевих організацій
політичних партій


       До Любарської районної виборчої комісії Житомирської області надійшов лист за №02-20/48 від 09.04.2019р Любарської районної ради Житомирської області про дострокове припинення повноважень депутата Любарської районної ради Житомирської області Войтко Світлани Іванівни ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»» у зв’язку із її смертю.
         Розглянувши зазначену інформацію Любарської районної ради, Любарська районна виборча комісія Житомирської області встановила:
         Відповідно до частини першої статті 90 Закону України «Про місцеві вибори» у разі якщо депутат, який обирався у багатомандатному виборчому окрузі достроково припинив повноваження або його повноваження достроково припинені на підставах і в порядку передбачених Конституцією та законами України за рішенням територіальної виборчої комісії обраним депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати від місцевої організації партії.
         Враховуючи, що слідуючі за черговістю кандидати у депутати від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»» Тарасюк Марія Григорівна подала заяву про відмову від повноважень депутата Любарської районної ради VII скликання, наступним за черговістю є кандидат у депутати Мосюра Юрій Васильович, який дав згоду бути депутатом районної ради VII скликання. (Заяви додаються).
         Враховуючи викладене відповідно до статті 27, частини 1 статті 90 Закону України «Про місцеві вибори» Любарська районна виборча комісія Житомирської області
ПОСТАНОВЛЯЄ:
 

1.Визнати обраним депутатом Любарської районної ради Житомирської
області на чергових виборах Любарської районної ради Житомирської області 25 жовтня 2015 року в багатомандатному виборчому округу включених до виборчого списку ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»» Мосюру Юрія Васильовича, 1961 року народження. 

Копію постанови надіслати Мосюрі Ю.В., ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА
ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»».
2.Постанову надіслати Центральній виборчій комісії та оприлюднити на офіційному сайті Любарської районної ради Житомирської області. 

       Голова районної виборчої

       комісії Житомирської області                                         Т.М.Велічко

    

 

Дочірні категорії

Ви тут: Головна Новини