Новини

Про скликання тридцять першої сесії районної ради

trizyb1

Україна
ЛЮБАРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ 

Від 02.10.2020 року № 10
Про скликання тридцять
першої сесії районної ради 

      Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцять першу сесію районної ради сьомого скликання 21 жовтня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради.
       На розгляд сесії внести питання:
1.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за ІІІ квартал 2020 року.
2.Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
3.Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
4. Про затвердження скоригованої проектно-кошторисної документації будівництва плавального басейну.
5.Про затвердження актів передачі-приймання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району.
6.Різне.
   На пленарне засідання районної ради запросити депутата обласної ради – представника від району, голову районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників окремих підприємств та організацій, представників засобів масової інформації та громадських організацій.  

 

                         Голова районної ради                             І.П.Кучер

Про доплату до мінімального страхового внеску

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ! 

ПРО ДОПЛАТУ ДО МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ 

Відповідно до частини 3 статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи, якщо зареєстрована особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок. Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду, відповідної доплати до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок. У разі якщо зазначену доплату не було здійснено, до страхового стажу зараховується період, визначений за кожний місяць сплати страхових внесків розрахунково відповідно сумі фактично сплачених страхових внесків за цей місяць.
Порядок здійснення такої доплати визначено у розділі 15 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України 19.12.2003 №21­1 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 січня 2004р. за № 64/8663. Згідно зазначеної Інструкції доплата до мінімального страхового внеску за неповний місяць роботи здійснюється застрахованою особою за її бажанням на підставі даних персоніфікованого обліку. Застрахована особа подає до Пенсійного фонду за місцем реєстрації заяву згідно з додатком 28, де складається повідомлення-­розрахунок згідно з додатком 29. Застрахована особа здійснює доплату в сумі, зазначеній у повідомленні-­розрахунку, протягом 10 календарних днів з дня його отримання. Особи, які здійснюють доплату, формують і подають до органів Пенсійного фонду України самі за себе звіт - відомості про суми доплати відповідно до ч.3 ст. 24 Закону згідно з додатком 30 протягом одного календарного місяця після здійснення доплати через установи банків. Отже, у випадку, коли особа працювала неповний робочий час (неповний робочий день, неповний робочий тиждень), прийнята на роботу не з першого дня календарного місяця або звільнена не останнім днем календарного місяця, знаходиться у відпустці без збереження заробітної плати, тощо (крім випадків, коли сума сплачених внесків менша за мінімальний розмір у зв’язку з порушенням роботодавцем трудового законодавства), така застрахована особа може здійснити доплату до мінімального страхового внеску в сервісному центрі Пенсійного фонду України за місцем проживання.

 

Про скликання тридцятої сесії районної ради

trizyb1

Україна
ЛЮБАРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ 

Від 30.07.2020 року № 4
Про скликання тридцятої
сесії районної ради 

       Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцяту сесію районної ради сьомого скликання 20 серпня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради.
       На розгляд сесії внести питання:
1.Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за ІІ квартал 2020 року.
2.Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
3.Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
4.Про стан злочинності та правопорядку на території Любарського району.
5.Про надання згоди щодо передачі об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність територіальної громад.
6.Різне

На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради представників від району, голову районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників окремих підприємств та організацій, представників засобів масової інформації та громадських організацій. 

           Голова районної ради                                  І.П.Кучер    

Пенсійний фонд надає інформацію

Документ

Про навчання в Національній академії статистики

Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2020/21 навчальний рік для здобуття освіти Європейського рівня за наступними спеціальностями:
-                     публічне управління та адміністрування (публічне управління та адміністрування);
-                     економіка (прикладна статистика та бізнес аналітика, економічна кібернетика);
-                     облік і оподаткування (облік, аудит та оподаткування);
-                     фінанси, банківська справа і страхування (публічні, корпоративні фінанси та фінансове посередництво, банківський та страховий менеджмент);
-                     менеджмент (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності).
           НАСОА здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти бакалавр, магістр за денною, заочною та дистанційною формами навчання,  як на контрактній основі (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб), так  і за державним замовленням. При цьому вартість навчання на контрактній формі є досить помірною
           У НАСОА запроваджено програму паралельного навчання з провідними польськими закладами вищої освіти, після закінчення якої випускники отримують два дипломи – НАСОА та одного з польських університетів.
           У структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі 9 та 11 класів.
           Крім органів державної статистики, випускники НАСОА працюють також у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерстві фінансів, Державній фіскальній службі, різних банках, аудиторських компаніях тощо. Випускники академії не мають проблем із працевлаштуванням.
           Академія має гуртожиток для забезпечення проживання студентів.
           Інформацію про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщено на сайті НАСОА          nasoa.edu.ua.

 

Вітання!!!!

1906

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, провізори, всі працівники системи охорони здоров’я району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята-Дня медичного працівника!
Професія, обрана вами, в усьому світі вважається найгуманнішою, благородною, а в той же час дуже відповідальною. Сьогодні в системі охорони здоров’я нашого району працюють досвідчені лікарі та професійно підготовлений середній медичний персонал. Про це свідчить вдячність пацієнтів нашого району за вилікувані хвороби, ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.
Приємно відзначити, що медичні працівники, лікарі, як і солдати неохоче розповідають, як їм доводиться захищати наші життя. Попри високий ризик заразитися самим і заразити родини, медичні працівники без жодних сумнівів продовжують виконувати свої професійні обов’язки та вести напружену боротьбу з пандемією.
Хочеться підкреслити, що одне з найголовніших наших досягнень – це збереження мережі медичних закладів, їхнього основного кадрового потенціалу. Завдяки органам влади району, сільським головам, в.о. старост на місцях в населених пунктах, медичним працівникам, вдалося зберегти в кожному населеному пункті медичні установи (Ф. П., ФАП). Щоб населення могло отримати ті мінімальні медичні послуги на місцях. Що не скажеш про інші райони.
Реформа системи охорони здоров’я є однією з найболючіших питань в державі та безпосередньо в нашому районі. Зусилля влади спрямовані на побудову сучасної системи охорони здоров’я , за якої пацієнти отримуватимуть професійну і якісну медичну допомогу. Для медичних працівників реформа означає нові можливості самореалізації, гідну винагороду за свою працю, належні матеріально-технічні умови. Запровадження принципу «Гроші ходіть за пацієнтом» уже працює, збільшилась заробітна плата лікарів первинної ланки. Запроваджена реформа вторинної ланки з квітня місяця поточного року свідчить про те, що належний фінансовий стан установи буде залежний від більш злагодженої і професійної роботи всього медичного персоналу закладу. Не просто досягаються зміни, але вони стають можливими , тільки з відповідальної роботи всіх медичних працівників районую
Принцип «Кадри вирішують все» на сьогодні є дуже актуальним завданням влади та керівників медичних установ. Потрібно зберегти та навчати молодих лікарів, створювати всі умови для реалізації їх професійної діяльності.
У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя, та здоров’я тисяч наших спів громадян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваша відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.
Зі словами щирої вдячності звертаємося сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.
Велика вам вдячність за Вашу людяність, душевність та співпереживання. Сьогодні районна влада вважає одним із головних своїх завдань підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника.
Переконаний, що ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі ваші надії та сподівання. Шановні лікарі, медсестри, санітарки та ветерани медичної служби району! Від себе особисто, депутатів районної ради вітаю Вас з професійним святом, бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.
Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!
Нехай кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!

З повагою Голова Любарської районної ради                                            І. П. Кучер

 

Роботодавцям!!!

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИЇ
В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ НФОРМУЄ
ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ, НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ! 

     Обмежувальні заходи, запроваджені на території України внаслідок поширення коронавірусної інфекції, суттєво впливають на фінансовий стан кожної родини. Однак в умовах складної ситуації недопустимо заощаджувати кошти на соціальному та майбутньому пенсійному забезпеченні працівників. Аби забезпечити свої родини найнеобхіднішими засобами для існування, громадяни погоджуються на будь-які умови роботодавця, при цьому втрачаючи можливість користування державними гарантіями, зокрема субсидією, державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім»ям, встрачають страховий стаж. Отримуючи заробітну плату неофіційно, «в конвертах», працівники добровільно позбавляють себе законного права на щорічну відпустку, а у випадку виробничої травми або захворювання – оплати лікарняних листів, отримання страхових виплат тощо.
       Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області звертається до роботодавців, які продовжують працювати у ці важкі часи у сфері торгівлі, мережі аптек, інтернет-магазинів, інших сферах діяльності, не забувати про відповідальність за долю своїх працівників та забезпечувати їм належний соціальний захист.

Пенсійний фонд повідомляє

Про підвищення пенсій з 1 травня 2020 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від  1 квітня 2020 року №251 „Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році”, з      1 травня поточного року Головним управлінням Пенсійного фонду України в області проведено перерахунок пенсій із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, в розмірі 1,11.
Перерахунок пенсій проведено для осіб, які отримують пенсії, призначені згідно із законами:
– “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;
– “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (з числа військовослужбовців строкової служби);
– “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (які отримують пенсію у розмірі відшкодування фактичних збитків).
Розмір підвищення в результаті перерахунку не може бути менше            100 гривень.
Також до 2100 грн підвищено розмір пенсійних виплат одержувачів пенсій, призначених згідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, які набули необхідного страхового стажу (35 років чоловіки та 30 років жінки).
Перерахунок пенсій проведено автоматично (без особистих звернень) 314,6 тис. пенсіонерів або 90 % від загальної чисельності цивільних пенсіонерів. Розмір пенсій підвищено 262,8 тис. осіб. Середній розмір підвищення – 195,45 гривень.
Розподіл пенсіонерів за діапазонами підвищення пенсій наступний:
до 100 грн –  148 392 осіб;
від 100,01 грн  до 400 грн –  92 653 осіб;
від 400,01 грн  до 500 грн –  10 404 осіб;
від 500,01 грн  до 1000 грн –  10 180 осіб;
понад 1000,00 грн –  1 126 осіб.
На підвищення пенсійних виплат додатково спрямовано 51,4 млн грн.
Виплата проіндексованих пенсій проводиться з 4 травня 2020 року у встановлені пенсіонерам дати виплат шляхом зарахування на рахунки в банках або через АТ “Укрпошта”.


Начальник Головного управління
  Пенсійного фонду України
в Житомирській області                                               І. ЗАІНЧКОВСЬКИЙ

Вітання до дня перемоги

0705

Дочірні категорії

Ви тут: Головна Новини