Важливо для кожного!

Світ, Україна і ми маємо великі виклики через оголошену пандемію нового коронавірусу.

Тому маємо адекватно реагувати на ситуацію. Не панікувати, а бути свідомими та відповідальними не лише за себе але й за оточуючих.

В Україні до кінця місяця, запроваджені карантинні заходи, а В Житомирській області з 17 березня, на місяць, оголошено надзвичайну ситуацію. Звертаюсь до усіх жителів Любарщини з великим проханням не нехтуйте правилами профілактики коронавірусу, поки не пізно, легше попередити хворобу ніж лікувати.

Звертаюсь до батьків – віші діти повинні бути вдома, а не в місцях масового скупчення людей. Дорослим також необхідно уникати людних місць, тільки відвідування роботи і за необхідності покупка продуктів харчування та ліків.

Звертаюсь до роботодавців – з розумінням поставитись до працівників, в кого є діти дошкільного віку. Переглянути графіки роботи, по можливості надати відпустки, організувати дистанційні форми роботи.

Закликаю бізнес та підприємців – на період карантину призупинити роботу усіх розважальних, спортивних, культурних закладів. Я розумію, що це важкий крок для вас. Але це світовий досвід у стримуванні поширення коронавірусу.

При перших ознаках распіраторних захворювань слід звернутись до свого сімейного лікаря. В разі його відсутності – телефонуйте 103. В жодному випадку – не їхати до лікаря громадським транспортом, щоб не наражати на небезпеку інших. І ні в якому разі не займайтесь самолікуванням.

Бережіть себе та своїх рідних.

 З повагою голова районної ради                           І. П. Кучер

Ви тут: Головна Новини Важливо для кожного!