Вітання!!!!

1906

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, провізори, всі працівники системи охорони здоров’я району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята-Дня медичного працівника!
Професія, обрана вами, в усьому світі вважається найгуманнішою, благородною, а в той же час дуже відповідальною. Сьогодні в системі охорони здоров’я нашого району працюють досвідчені лікарі та професійно підготовлений середній медичний персонал. Про це свідчить вдячність пацієнтів нашого району за вилікувані хвороби, ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.
Приємно відзначити, що медичні працівники, лікарі, як і солдати неохоче розповідають, як їм доводиться захищати наші життя. Попри високий ризик заразитися самим і заразити родини, медичні працівники без жодних сумнівів продовжують виконувати свої професійні обов’язки та вести напружену боротьбу з пандемією.
Хочеться підкреслити, що одне з найголовніших наших досягнень – це збереження мережі медичних закладів, їхнього основного кадрового потенціалу. Завдяки органам влади району, сільським головам, в.о. старост на місцях в населених пунктах, медичним працівникам, вдалося зберегти в кожному населеному пункті медичні установи (Ф. П., ФАП). Щоб населення могло отримати ті мінімальні медичні послуги на місцях. Що не скажеш про інші райони.
Реформа системи охорони здоров’я є однією з найболючіших питань в державі та безпосередньо в нашому районі. Зусилля влади спрямовані на побудову сучасної системи охорони здоров’я , за якої пацієнти отримуватимуть професійну і якісну медичну допомогу. Для медичних працівників реформа означає нові можливості самореалізації, гідну винагороду за свою працю, належні матеріально-технічні умови. Запровадження принципу «Гроші ходіть за пацієнтом» уже працює, збільшилась заробітна плата лікарів первинної ланки. Запроваджена реформа вторинної ланки з квітня місяця поточного року свідчить про те, що належний фінансовий стан установи буде залежний від більш злагодженої і професійної роботи всього медичного персоналу закладу. Не просто досягаються зміни, але вони стають можливими , тільки з відповідальної роботи всіх медичних працівників районую
Принцип «Кадри вирішують все» на сьогодні є дуже актуальним завданням влади та керівників медичних установ. Потрібно зберегти та навчати молодих лікарів, створювати всі умови для реалізації їх професійної діяльності.
У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя, та здоров’я тисяч наших спів громадян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваша відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.
Зі словами щирої вдячності звертаємося сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.
Велика вам вдячність за Вашу людяність, душевність та співпереживання. Сьогодні районна влада вважає одним із головних своїх завдань підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника.
Переконаний, що ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі ваші надії та сподівання. Шановні лікарі, медсестри, санітарки та ветерани медичної служби району! Від себе особисто, депутатів районної ради вітаю Вас з професійним святом, бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.
Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!
Нехай кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!

З повагою Голова Любарської районної ради                                            І. П. Кучер

 

Ви тут: Головна Новини Вітання!!!!