Перевірка посадових осіб виконавчого апарату районної ради

Розпорядження голови районної ради "Про проведення перевірки відповідно до Закону України Про очищення влади"".

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до закону України "Про очищення влади".

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки
Залужної Світлани Миколаївни

05 квітня 2016 року у виконавчому апараті Любарської районної ради розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади», Залужної Світлани Миколаївни,   головного бухгалтера виконавчого апарату  районної ради.
Копії заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Залужної С.М. додаються.

Заява про згоду на проходження перевірки.

Декларація про майно, доходи, витрати, і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Залужної С.М.

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки
Сороки Анатолія Григоровича

05 квітня 2016 року у виконавчому апараті Любарської районної ради розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади», Сороки Анатолія Григоровича,   начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища району виконавчого апарату  районної ради.
Копії заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Сороки А.Г. додаються.

Заява про згоду на проходження перевірки.

Декларація про майно, доходи, витрати, і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Сороки А.Г.

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки
Мельника Олександра Володимировича

05 квітня 2016 року у виконавчому апараті Любарської районної ради розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади», Мельника Олександра Володимировича,   начальника організаційного відділу виконавчого апарату  районної ради.
Копії заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Мельника О.В. додаються.

Заява про згоду на проходження перевірки.

Декларація про майно, доходи, витрати, і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Мельника О.В.

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки
Мельник Наталії Григорівни

05 квітня 2016 року у виконавчому апараті Любарської районної ради розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади», Мельник Наталії Григорівни,   головного спеціаліста з питань зв’язків з територіальними громадами, органами місцевого самоврядування і влади організаційного відділу виконавчого апарату  районної ради.
Копії заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Мельник Н.Г.. додаються

Заява про згоду на проходження перевірки.

Декларація про майно, доходи, витрати, і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Мельник Н.Г.

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки
Вашкевич Лариси Іванівни

05 квітня 2016 року у виконавчому апараті Любарської районної ради розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади», Вашкевич Лариси Іванівни,   головного спеціаліста з питань роботи із зверненнями громадян та діловодства виконавчого апарату  районної ради.
Копії заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Вашкевич Л.І. додаються.

Заява про згоду на проходження перевірки.

Декларація про майно, доходи, витрати, і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Вашкевич Л.І.

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки
Бажанової Лілії Вікторівни

05 квітня 2016 року у виконавчому апараті Любарської районної ради розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади», Бажанової Лілії Вікторівни,   головного спеціаліста виконавчого апарату  районної ради з юридичних питань.
Копії заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Бажанової Л.В. додаються.

Заява про згоду на проходження перевірки.

Декларація про майно, доходи, витрати, і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Бажанової Л.В.

 

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Ви тут: Головна Перевірка посадових осіб виконавчого апарату районної ради